Urodziny Łodzi!

Remaining events:

W dniach 29 - 31 lipca 2016 roku świętujemy urodziny miasta Łódź! Z tej okazji w programie znalazło się wiele atrakcji specjalnych - loty balonem, tor kartingowy, jarmark włoski, plenerowe spotkania teatralne i wiele wiele innych! 

 

Najbliższy weekend będzie obfitował w wiele atrakcji na terenie Łodzi! Centrum wszystkich wydarzeń będzie ulica Piotrkowska, która zmieni się w pasaż atrakcji. Na głównej reprezentacyjnej ulicy miasta będzie można obejrzeć zabytkowe samochody i motocykle, pokazy tańca, spektakle teatralne, zawody baristów, animacje dla dzieci. Zwieńczeniem atrakcji każdego dnia będą wieczorne koncerty, podczas których zagrają m.in. Enej, Jamal, Lady Pank. 

Szczególnymi atrakcjami urodzin Łodzi będą loty balonem ( balony będą rozstawione na Placu Dąbrowskiego oraz przy Atlas Arenie) oraz tor kartingowy w centrum miasta Łódź!

Zamierzacie świątować urodziny Łodzi i szukacie miejsca na nocleg? Polecamy nasze wygodne apartamenty w centrum ŁodziU nas możecie zatrzymać się w jedną, dwie oraz kilka osób. Sprawdźcie nasze propozycje! Po wieczornej zabawie nie musicie się także martwić o poranek i śniadanie, które serwujemy dla Was codziennie od 7:00 do 10:00. 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close