Łódź Design Festival

Pozostałe wydarzenia:

W dniach 13-23 października w Łodzi odbędzie się festiwal Łódź Design - hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest TOŻSAMOŚĆ. Podczas festiwalu kuratorzy oraz projektanci będą odpowiadać na pytania jak przez design można kształtować tożsamość twórców i odbiorców.

Łódź Design Festival to nie tylko przegląd osiągnięć polskiego wzornictwa, to także spotkania, debaty, wykłady, wystawy, warszaty, pokazy filmowe. Centrum festiwalowym jest Art_Inkubator, wszystkie miejsca oraz cały program znajduje się na stronie : http://www.lodzdesign.com/

Jeśli planujecie przyjazd do Łodzi i uczestnictwo w festiwalu zapraszamy do naszych komfortowych apartamentów. U nas możecie zatrzymać się w jedną, dwie oraz kilka osób. Sprawdźcie nasze propozycje! Po wieczornej zabawie nie musicie się także martwić o poranek i śniadanie, które serwujemy dla Was codziennie od 7:00 do 10:00. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij