Weekend za pół ceny w apartamentach Aparts Bed&Breakfast!

Pozostałe wydarzenia:

Apartamenty Aparts Bed & Breakfast dołączyły do akcji "Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny". Sprawdź szczegóły naszej wyjątkowej oferty i odwiedź Łódź w weekend 5-7 września. 

Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny to ogólnopolska akcja promocyjna organizowana przez Polską Organizację Turystyczną wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Obu organizacjom zależy na wypromowaniu podróży krajowych poza ścisłym sezonem turystycznym. W związku z tym do akcji zapraszene są firmy i insytucje związane z turystyką i wypoczynkiem, które prezentują swoje oferty z ogromnymi rabatami. Wszystkie atrakcje turystyczne dostępne są w cenach obniżonych o 50%. 

Weekend za pół ceny w Łodzi 
Serdecznie zapraszamy do spędzenia najbliższego weekendu akcji Polska Zobacz Więcej w Łodzi w apartamentach Aparts Bed&Breakfast. Przygotowaliśmy dla Państwa noclegi w promocyjnych cenach w naszych wyjątkowych apartamentach "Aparts Loft". Szczegóły znajdą Państwo w zakładce Oferty specjalne. 

Weekend za pół ceny w Łodzi

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij