Wystawa "Leonardo da Vinci - energia umysłu" w Łodzi!

Pozostałe wydarzenia:

Miło nam poinformować, że w łódzkim EC1 już od piątku będzie można oglądać niezwykłą wystawę "Leonardo da Vinci - Energia Umysłu". Wystawa ta to ponad 70 eksponatów, instalacji oraz filmów związanych z twórczością Leonarda da Vinci. Sprawdźcie szczegóły!

W zabytkowych przestrzeniach łódzkiej elektrowni EC1 poprzez wystawę zagości Leonardo da Vinci! Naukowiec, wynalazca i inżynier - te słowa najlepiej opisują jego sylwetkę, a dzięki wystawę "Energia umysłu" będziemy mogli poznać szczegóły pracy Leonarda. Wśród eksponatów znalazły się nie tylko gotowe modele, ale także projekty nigdy nie zrealizowane. Wystawa ta idealna jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ekspozycja w elektrowni EC1 i elementy interaktywne, takie jak instalacje i filmy sprawią, że wystawa będzie ciekawa dla nawet najbardziej wymagających fanów!

Zapraszamy na wystawę do Łodzi!

Serdecznie zapraszamy Państwa do Łodzi na jedyną tak dużą wystawę o twórczości Leonardo da Vinci. Wystawa rozpocznie się już w piątek 24tego listopada. Przewidywany czas zakończenia wystawy to maj 2018. 

Podczas pobytu w Łodzi zachęcamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij