Rezerwacja online

Lokalizacja

Apartamenty Aparts Bed&Breakfast mieszczą się w odrestaurowanym zabytkowym budynku w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 46 oraz pobliskich apartamentowcach. Lokalizacja ta gwarantuje wygodę komunikacji z każdą częścią Łodzi.

Aparts Bed and Breakfast jest usytuowany w odległości 1,5 km od głównej ulicy turystycznej miasta - ul. Piotrkowskiej, gdzie znajdą Państwo liczne bary, restauracje z kuchnią z całego świata oraz kluby i inne atrakcje kulturalne. Obiekt znajduje się w odległości 2 km od Atlas Areny, gdzie odbywają się targi, wystawy i koncerty gwiazd światowego formatu. Odległość od centrum handlowego Manufaktura i terenu Międzynarodowych Targów Łódzkich wynosi 1,5 km.

Apartamenty Aparts znajdują się w bliskiej odległości Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego na Placu Hallera, a także Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej przy ul. Żeromskiego 113. 

W bliskiej odległości od obiektu Aparts znajduje się dworzec PKP Łódź Kaliska. 

Zapraszamy do rezerwacji i kontaktu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij