Depeche Mode w Łodzi!

Remaining events:

Nowy koncertowy rok w Łodzi otwieramy wielkim wydarzeniem! Już w lutym na deskach łódzkiej Atlas Areny wystąpi legendarna grupa Depeche Mode! 

Ta brytyjska grupa muzyczna powstała w roku 1980 w Basildon. Aktualni członkowie zespołu to  Dave Gahan, Andrew Fletcher i Martin Gore - będziemy mogli usłyszeć na żywo ich muzykę już 9 lutego w łódzkiej hali Atlas Arena. Muzycy pojawią się w Europie już po raz drugi z uwagi na trasę koncertową GLOBAL SPIRIT TOUR. Cieszymy się, że to właśnie Łódż jest punktem na tej trasie! 

Trasa Global Spirit Tour rozpoczęła się 5 maja 2017 roku i promuje 14 album studyjny grupy Depeche Mode. 

Depeche Mode w łódzkiej Atlas Arenie

Muzycy z grupy zaprosili także innych twórców do supportów przed ich występami - przywilej ten zyskali Re-TROS, Pumarosa, EMA oraz Blackline. W Polsce przed koncertem Depeche Mode zagra Blackline. 

NOCLEG PO KONCERCIE W ATLAS ARENIE

Wszystkich z Państwa, którzy są w posiadaniu biletów serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegu na pokoncertową noc - czekają na Państwa nasze komfortowe apartamenty, które znajdują się w odległości kilkunastu minut od hali Atlas Arena. Oferujemy Wam przestronne mieszkania na zamkniętych osiedlach lub loftowe pokoje z aneksami kuchennymi. Czekamy na Was w Łodzi! 

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close