Koncert Night of the Proms

Remaining events:

W sobotę 12 marca w Atlas Arenie będzie można usłyszeć największe współczesne przeboje pop śpiewane przy akompaniamencie pełnej orkiestry symfonicznej, w bogatej oprawie efektów światła – Night of the Proms to połączenie dwóch światów muzycznych: muzyki pop z muzyką klasyczną. W łódzkiej hali wystąpią m.in. Zucchero, Lisa Stansfield i Simple Minds.

Night of The Proms to popularna impreza muzyczna, która dwa lata temu zawitała do Polski. Przed nami trzecia edycja, której gwiazdą będzie Zucchero. Zucchero obok Erosa Ramazzottiego to najpopularniejszy artystą włoskiego pochodzenia z rekordową liczbą sprzedanych płyt. 
Na koncercie nie zabraknie też polskich akcentów - na scenie pojawi się zespół Blue Cafe. O klasyczną stronę imprezy zadbają Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej oraz orkiestra symfoniczna Il Novecento pod batutą Roberta Groslota.
 
Bilety są do nabycia w Centrum Biletów Atlas Areny, Empikach, salonach Saturn, Media Markt na portalach eventim.pl w cenie : 99 zł, 155 zł, 175 zł, 195 zł, 235 zł, 255 zł, 399 zł, 699 zł.
 
Jeśli wybieracie się na ten wyjątkowy koncert i szukacie godnego miejsca na nocleg dla większej grupy osób lub po prostu chcecie w komfortowych warunkach zatrzymać się w dwie, jedną osobę to zapraszamy na noclegi - Łódź Was nie zawiedzie. Z Aparts do Atlas Areny to niecałe 10 minut drogi! Nie musiscie martwić się też o śniadanie - codziennie od 7:00 do 10:00 serwujemy naszym Gościom przepyszny, pierwszy posiłek! Poniżej mapka poglądowa, która ułatwi Wam dojazd od nas do Atlas Areny:

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close