Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji

Remaining events:

Największa impreza poświęcona sztuce animacji filmowej oraz teatralnej. Do Łodzi przyjadą lalkarze z 31 krajów - takich jak:Nowa Zelandia, Iran, Indie, Malezja, Argentyna, Południowa Korea, Brazylia, Japonia, Australia, Egipt, USA, Tunezja, Kanada, Tajlandia. Na Festiwalu pojawią się także twórcy i producenci filmów animowanych z Francji, Finlandii, Belgii, Czech, Słowacji i Węgier.

Podczas tegorocznej edycji w Łodzi gościć będzie także „World Puppet Carnival” - międzynarodowy, wędrujący festiwal poświęcony entuzjastom sztuki lalkowej. Festiwal obejmuje pokazy filmów animowanych z całego świata, bezpłatne warsztaty, projekcje dla dzieci i młodzieży, panele specjalistyczne, a także specjalny dzień dla profesjonalistów z branży filmowej.

Ideą festiwalu jest podkreślenie rangi trudnej sztuki animacji. 

Jeśli będziecie uczestniczyć w Festiwalu AnimArt, zapraszamy serdecznie do naszych przestronnych apartamentów. U nas możecie zatrzymać się w jedną, dwie oraz kilka osób. Sprawdźcie nasze propozycje! Po całodniowych atrakcjach nie musicie się także martwić o poranek i śniadanie, które serwujemy dla Was codziennie od 7:00 do 10:00. 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close